Suvun hallitus 2019- 2021

03.11.2019

Sukukouksessa Imatralla 10.8.2019 valittiin puheenjohtajaksi Pekka Kontra, varapuheenjohtajaksi Jouko Laine  ja jäseniksi Marjo Kontra, Jani Kontra, Mikko Kontra, Veikko Laine ja Tarja Tiainen.
03.11.2019Suvun hallitus 2019- 2021
03.11.2019KUVIA SUKUKOKOUKSESTA 10.8.2019
03.11.2019KARJALA-LEHDEN ARTIKKELI SUKUKOKOUKSESTA
20.01.2019TIEDOTE
08.06.2016KUVIA SUKUKOUKSESTA VIIKINSAARESTA